Dárkové poukazy pro rok 2019

Vážení zákazníci,
od 12. 11. 2019 si u nás můžete opět zakoupit dárkové poukazy v hodnotách 300, 500 a 700 a 1000 korun. Dárkový poukaz se vztahuje na kadeřnické a pedikérské služby. V případě zájmu vystavíme poukaz na domluvenou částku. Udělejte radost svým blízkým a objednejte jim náš dárkový poukaz.
 
Dárkové poukazy si můžete vyzvednout osobně v našem kadeřnictví, nebo vám ho zašleme v elektronické podobě.

 

Přírodní narovnání vlasů (Brazil keratin, Lysá nad Labem)

Cocochoco brazilský keratin je moderní proces, díky kterému budou vaše vlasy rovné, hladké a mají lesklý vzhled. Keratin je přírodní látka, která dává vlasům možnost vrátit se do svého původního zdravého, hladkého a lesklého stavu.

Keratin značky Cocococho dovede narovnat vlasy aniž by se změnila jejich struktura. Léčba může být aplikována na všechny typy vlasů, přírodní a chemicky ošetřené vlasy.

Objednávat se do našeho kadeřnického salonu můžete telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty.

Tvrdá voda a péče o vlasy

Většina z nás asi nemá to štěstí a nemá přístup k vodě, která by nebyla příliš tvrdá a ani příliš měkká. Z reklamy se můžeme dozvědět, že tvrdá voda ničí pračky, jejich topná tělesa a praskají z ní hadice. Možná je to trochu přitažené za „vlasy“, ale jak skutečně působí tvrdá voda na naše vlasy? Největší rozdíl a dopad tvrdosti vody na kvalitu vlasů pozná jen ten, kdo se přestěhoval z oblasti, kde měl přístup ke kvalitní vodě, do oblasti s vysokou tvrdostí vody.

Pokračovat ve čtení