Salon Swing

Salon Swing

Mezi naše služby patří veškeré kadeřnické práce (dámské, pánské, dětské) z nichž nejdůležitější je střih a barva, protože dobrý střih a barva je polovina úspěchu.
 
Stříháme vlasy s cílem vytvořit optimální variantu střihu vzhledem ke tvaru hlavy, kvalitě vlasů a přání zákazníků. Upravujeme vlasy trvalou ondulací, klasicky i v moderním trendu, podkladovou, objemovou pro zmírnění maštění vlasů a zvětšení objemu. Narovnáváme a vyhlazujeme vlasy formou chemickou pro trvalejší vyrovnání nebo žehlením pro krátkodobé vyhlazení. Barvíme vlasy dle módních trendů, provádíme plastické barvení, podbarvování jednotlivých partií, barvení tón v tónu, barevné melírování klasické i pomocí jiných technik. Velmi důležitý každého účesu je samozřejmě "styling" používáme celou řadu u nejnovějších přípravků k docílení žádaného zdravého a lesklého efektu.
 
Věnujeme se také šetrnému narovnávání vlasů prostřednictvím brazilského keratinu. Dále máme bohaté zkušenosti s prodlužováním vlasů. 

V neposlední řadě se zabýváme i poradenskou činností ohledně péče o vlasy, výběrem střihu, barvy, délky vlasů s ohledem na typ zákaznice, kvalitu vlasů a v souladu s módním trendem.

Používáme velmi kvalitní přípravky světoznámých firem. Veškeré naše služby nabízíme za bezkonkurenční ceny v Lysé nad Labem

Vážení zákazníci, objednat se do našeho kadeřnického salonu můžete telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty.

Náš kadeřnický salon naleznete v ulici Příčná 204 v Lysé nad Labem, v těsné blízkosti potravin Dančo a banky Moneta Money Bank.

Těšíme se na vaší návštěvu.